Hikayemiz

Minted, 2018 yılında kurulmuş olan İngiltere merkezli uluslararası bir FinTech şirketidir.

Kuruluş amacımız, altın ve gümüş gibi değerli metallere yapılan yatırımı herkes için ulaşılabilir hale getirmek, kolay ve en güvenli şekilde sunmak.

6493 Sayılı KANUN*

KAPSAMINDA YETKİLİ KURULUŞ

*6493 Sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun

Sipay

8383400012

TEMSİLCİ KODU
Sipay OKUT - DOĞRULAT

Minted TR E-Ticaret A.Ş, SiPay Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi (“SiPay”) ile arasındaki temsilcilik sözleşmesi doğrultusunda; 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun (“Kanun”) kapsamında elektronik para ve ödeme kuruluşu olan SiPay’in temsilcisi sıfatıyla faaliyet göstermektedir. Bu doğrultuda, işbu dijital platform üzerinde sunulan ödeme ve elektronik para hizmetleri Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası A.Ş. nezdinde lisanslı bir ödeme ve elektronik para kuruluşu olan SiPay tarafından sunulmaktadır.

Londra / İstanbul
londra Londra Ofisimiz

4th Floor Imperial House, 8 Kean Street, London, England, WC2B 4AS

istanbul İstanbul Ofisimiz

TEKNOPOL İSTANBUL - Ahmet Yesevi Mah. Kerem Sok. No:9/404 34903 Pendik/İstanbul

Temel amacımız, hızlı büyüyen dinamik ekibimizle daima yeni fikirler üzerinde çalışarak ürünlerimizi en efektif hale getirmek. Eğer siz de bu ekibin bir parçası olmak isterseniz kariyer sayfamıza göz atın.