Eğer siz de bu kültürün bir parçası olmak, hızla büyüyen FinTench dünyasında yerinizi almak istiyorsanız kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyona başvurunuzu vakit kaybetmeden yapmanızı isteriz!

Fintech endüstrisi, her geçen gün gelişmeye ve yeni oyuncularla büyümeye devam ediyor. Bu dinamik pazarda çıkış noktası değerli metal birikimi olan bir girişim olarak hedeflerimizden biri de, finans ve teknoloji dünyasının bu yeni oyun alanını kariyer planı yapan yetenekler için cazibe merkezi haline getirmek.

MINTED

Minted’ı bir de çalışanlarımızdan dinleyin

 • Günsu Erbek Head of Marketing

  Minted’lı olmak bir şirketin parçası olmaktan ziyade bir ailenin parçası olmak gibi. Tüm ekip her daim birbirini destekliyor, başka bir şirkette 5 senede öğrenebileceğiniz bilgiyi, edinebileceğiniz tecrübeyi Minted ile birkaç ayda kazanabiliyorsunuz.

 • Berk Öztürk Head Of Product

  Yeniliklere açık ve denemekten korkmayan her zaman birbirine destek olan bir ekip ile hızlı büyüyen bir start-up kültürünün parçası olmak heyecan verici.

 • Burcu Yeşilaras Head of Finance

  Minted’da çalışmak, verimliliğimizin maksimum, yüksek güven kültürünün olduğu, hızlı ve sorunsuz karar alabilmenin mümkün olduğu bir ortamda çalışmak ve kendimizi her anlamda geliştireceğimiz ailenin bir parçası olmak demek.

Latest open positions at The Minted

 • MARKETING Marketing Manager Remote Turkey Apply
 • PRODUCT Product Manager Remote Turkey Apply